אודות Venture

לחשוב, להעז, לעשות.

חכמינו אמרו "סוף מעשה במחשבה תחילה" זה המקור לאני מאמין שלי. שמי נדב אריכא, מאמן אישי Out Door Training מנחה סדנאות בטבע ומאמן לשיפור חייהם של בעלי הפרעות קשב וריכוז ADD ו- ADHD. ב-Venture אני וחברי, צוות המדריכים המוכשר, מעבירים פעילויות קבוצתיות ואישיות שמטרתן כיף, הנאה ובעיקר התפתחות אישית ושיפור עצמי. הפעילויות נערכות בשטח או במקומות סגורים בהתאם לדרישה ומעניקות למתאמנים, למשפחות ולצוותי הגיבוש חוויה אותנטית, מעצימה ומלאת אקשן שתישאר זכורה לימים רבים.

"אם נעשה את מה שתמיד עשינו, נגיע לאותם מקומות אשר בהם כבר היינו. בכדי להגיע למקום חדש, נעשה משהו אחר" (מדברי חכמים).

אני נמצא כאן כדי ללוות אתכם בדרך מעניינת וחווייתית אשר תעניק כיוון וקווי מחשבה לעשייה פורייה בתהליך של לימוד והתנסות אשר יתקיים בטבע ועם הטבע. באמצעות החוויה בטבע נלמד על עצמנו כפרט והקשר שלנו לזולת ולקבוצה. מיזוג שלנו עם הטבע, תוך התנסות וצבירת חוויות, יביא אותנו לגלות עצמנו מחדש ולהגיע להיכן שפחדנו לחשוב שנגיע. אני מזמין אתכם לפנות אל Venture עוד היום ולשמוע על מגוון המוצרים בהתאמה אישית לכל צורך.

למה Outdoor?

בשנים האחרונות נפוץ יותר ויותר השימוש בטכניקת ה-Out Door Training ככלי לביצוע אימון, גיבוש והתפתחות אישית. ככל שהאנושות מתקדמת למציאות שבה חיינו מסתכמים בפילות נמרצת בעיקר מול המסך והמקלדת, כך גדלה הכמיהה לחוויות שטח וטבע - כמו פעם. אין דרך קצרה ופשוטה לתאר את החוויה שעוברים מתאמנינו וקבוצות הגיבוש שאנו מלווים. התחושה היא כאילו הם מגלים את העולם מחדש, זה שהתרחקנו ממנו לא אומר שהוא לא שם, הטבע מחכה לנו במלוא הדרו ויש לו המון מה ללמד אותנו. בעזרת שימוש בטכניקת ה- Out Door Training אנו נעזרים בטבע כדי להשיג:  
  • קידום החוסן האישי והעלאת הביטחון העצמי.
  • פיתוח וקידום יכולות אישיות וקבוצתיות.
  • פיתוח תקשורת ישירה ועקיפה.
  • שיקול דעת במצבים שונים.
  • תכנון, ביצוע ומשוב.
  • ניהול סיכונים.
  • שיתוף פעולה.
  • מנהיגות. 

בחיי היום יום אנו מבצעים מטלות ומשימות רבות אשר מחייבות אותנו להחליט האם זה טוב או רע, מה ייצא לנו מזה? ועוד החלטות ומחשבות אשר תוצאותיהן נובעות ממקובעות, דעות קדומות וכמובן מה יגידו השכנים. כאן המקום והזמן להעז לחשוב אחרת, לחשוב על הטוב שבכל מעשה ולעשות את הנכון עבור עצמינו. הפעילות החווייתית בטבע Out Door Training  תוך ביצוע מטלות אישיות וקבוצתיות לא שגרתיות בטבע מקנה לנו את היכולת לשפר את תפקודינו כפרט וכקבוצה.

צרו עימי קשר

   

עיצוב ובניית אתר סטודיו סימני דרך