העצמה משפחתית

חוויה ייחודית ומתנה משפחתית מדהימה!

האם אנו נותנים לחיי המשפחה שלנו זמן ומקום? האם אנחנו נותנים את הדעת להפיק מהם איכות חיים אהבה וחוויה? סדר היום העמוס שלנו מורכב ברובו ממרוץ מתמשך של לימודים, עבודה , קריירה השגיות ואחרים. מרתון החיים שואב מאיתנו אנרגיות רבות וזמן אשר לא מותיר פנאי לדברים החשובים לנו באמת.

דווקא בעידן המודרני כאשר התקשורת קלה וזמינה כל כך אנו מקדים פחות ופחות זמן לקשר ותקשורת עם הסובבים אותנו ובני המשפחה שלנו בעיקר, פחות שיחות, פחות זמן איכות, פחות חוויות משותפות,פחות ארוחות משותפות, פחות ביחד. אנו מציעים כאן חוויה משפחתית מעצימה ומצמיחה של להיות ביחד, אשר תתקיים בטבע במרחב הפתוח.

במהלך המפגש נקיים פעילויות והתנסויות משמעותיות רבות אשר יביאו אותנו להיות משפחה אחת מלוכדת, אשר אוהבת ורוצה להיות ביחד. אנו באים עם ההבנה והביטחון כי משפחה מגובשת ועוצמתית המתנהלת כגוף אחד מעניקה כוח רב לה ולסובבה אותה.

קחו את משפחת ישראלי לדוגמא

מידי קיץ נוהגת משפחת ישראלי המורחבת, (סבא וסבתא, שלושה אחים עם בני ובנות זוגם, וכמובן תשעה נכדים בגילאי 6-75) להיפגש למפגש וכינוס משפחתי שכולו כיף וחוויה. השנה הוסיפה המשפחה פעילות אתגרית אשר כללה גלישה בסנפלינג במערת קשת אשר בצפון הארץ.  במהלך הכיף, החוויה והגיבוש ניתן דגש בקשר בין בני המשפחה מגדול ועד קטן, הקשר של הורה לילדו, נגענו בתקשורת והבנת מצוקות ופחדים, והכול היה באווירה נינוחה חברית ומשפחתית.

פעילות ה (Out Door Education (ODE מתאפיינת בקיום תהליך התנסותי בשטח הכולל אתגר מחשבתי ופיזי והעצמה אישית ומשפחתית, אשר בסופו של דבר כל אחד ואחת לוקחים איתם תובנות והתנסויות אישיות מעבר לחוויה האישית. המשפחות שמגיעות למפגשי "העצמה משפחתית" יוצאות בתחושה מרוממת של אחדות וחיבור ונותרות עם תחושת החוויה האדירה והמגבשת לאורך שנים. מאוד מומלץ!!

גם למשפחה שלכם מגיע רגע של פעם בחיים אשר משלב את המפגש המשפחתי עם חוויה עוצמתית שאין שני לה.

צרו קשר

 

עיצוב ובניית אתר סטודיו סימני דרך